KURUMSAL

MENÜ

KURUMSAL
AVRUPA UZMAN GRUP SİGORTA ACENTELİĞİ LTD. ŞTİ

İsmim AYBEN ERDOĞAN; 1987 Yılı SARAY/Tekirdağ doğumluyum. Öğrenimimi 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamladım.

2009 yılında Atlantis Aqua parkta 1 yıl program koordinatörü olarak çalışarak ilk iş deneyimimi burada edindim. Daha sonrasında TTnet çağrı merkezlerinin eğitim asistanı olarak başladığım işime Çağrı merkezi Eğitmeni olarak devam ettim.

Her iki iş yerinde edindiğin iş tecrübeleri müşteri odaklı olduğundan 2011 yılında Sigortacılık sektörüne Tuğrul Ata Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti de Pazarlama yöneticisi olarak devam ettim. Sektöre girişimin ardından 2012 yılının Ağustos ayında şirketten ayrılıp 12 Kasım 2012 Tarihinde Avrupa Uzman Grup Sigorta acenteliği Ltd. Şti olarak kendi şirketimi kurdum.

Şirket işlemlerinin sürecinde dışarıdan ortak çalıştığım acenteler sayesinde çalışmalarımı sürdürürken ilk olarak İng Emeklilik şirketinin yetkili acentesi oldum. 2013 Şubat Ayı sonunda Çalıştığım Tuğrul Ata Sigorta’yı devir alarak Halk Sigorta’nın Yetkili acentesi olarak mart Ayı itibari ile üretime başladım. Kısa süre içerisinde edindiğim iş tecrübesine Bilgi ve insan ilişkilerimi ekleyip kendimi geliştirerek Kurumsal Bir portföy edindim.

Sigortacılık sektöründe kendimi ve şirketimi geliştirmek adına yaptığım Çalışmalara 2013 Haziran ayında ÇTSO Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı ünvanını ekledim. Avrupa Uzman Grup Sigorta olarak öncelikli hedefimiz bulunduğumuz Bölge de ekip ve şubelerimizi çoğaltıp, Sigorta sektörünün En iyisi olarak, vazgeçilemez bir Hizmet sunmak.

Saygılarımla,

Avrupa Uzman Grup Sigorta Acenteliği Ltd. Şti.

Ayben ERDOĞAN