Sorumluluk SigortalarıFlio Kasko

Sizlere sunduğumuz ürünümüz ile araçlarınızı güvence altına aldığınızda özel teminatlar ve avantajlara sahip olma ayrıcalığını yasayacaksınız.

Zorunlu Sorumluluk Sigortası

Kişinin, yasa dolayısıyla yaptırmak zorunda olduğu sigortalardır.

Çevre Kirliliği Mail Sorumluluk Sigortaları

Giderek artan kamu farkındalığı ve çevre ile ilgili kapsamı genişletilen mevzuatlar, işletmelere çevreye verdikleri zararlar konusunda daha büyük sorumluluklar yüklemiştir; bu bağlamda çevre kirliliği sorumlulukları, işletmeler açısından artan bir risk teşkil etmektedir. Uzman Grup Sigorta Türkiye’de bulunan uzman çevre underwriter ekibi ile, çevre kirliliği mali sorumluluk sigortaları konusunda yenilikçi yaklaşımı ile birlikte hizmet vermektedir.

Ürün Geri Çağırma Sigortası

Uzman Grup sigorta Ürün Geri Çağırma Sigortası ile müşterilerine sektörde bir ilk olan ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Ürün Sorumluluk Sigortası

Sigortalının ürettiği malların kullanılması esnasında üçüncü şahısların uğrayacağı zararlar neticesinde yasal olarak ödemekle sorumlu olduğu bedeni ve maddi zararları tazmin eder.

Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortası

Üçüncü kişilere karşı sorumluluk sigortaları, sigorta süresi içerisinde meydana gelen bir olay sonucunda, üçüncü kişilerin ölmesi, yaralanması ya da sağlığının bozulması, üçüncü kişilere ait mallarda parasal zarar meydana gelmesi nedeniyle, üçüncü kişiler tarafından ileri sürülecek zarar ve kayıp taleplerine karşı sigortalıyı korur.

İhtiyari Araç Mali Mesuliyet Sorumluluk Sigotası

Aracın kullanımından dolayı üçüncü şahıslara verilebilecek bedeni ve maddi zararlar ile araç sahibine düşen hukuki sorumluluğun Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası teminat limitleri üzerinde kalan kısmını poliçede yazılı olan limitlere kadar teminat altına alır

İşveren Sorumluluk Sigortası

Bu sigorta ile, iş yerinde meydana gelebilecek iş kazaları sonucunda işverene düşecek yasal sorumluluk nedeniyle, işverenle bir hizmet sözleşmesi olan ve Sosyal Güvenlik Kanunu’na bağlı işçiler veya bunların hak sahipleri tarafından işverenden istenebilecek, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun sağladığı yardımların üzerindeki ve dışındaki tazminat talepleri teminat altına alınmaktadır.